Dom wakacyjny Žitna I -
Vir - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.816 za noc Žitna I, Vir
Ocen gości oparty na
2 opiniach
Fantastyczny! 5/5

Branimir Leko Reklamodawca od 2022
Więcej informacji na temat właściciela
Szczegółowy opis

Mieszkanie do wynajęcia dla 4+2 osób na wyspie Vir, Žitna I., w ślepej i cichej uliczce, parking przewidziany na 3 samochody, podwórko, taras, grill, odległość od plaży i centrum Vir 750 metrów , 8 minut spacerem lub 2 minuty jazdy Do apartamentu dołączony jest "Clubcar" dla 4 osób za dodatkową opłatą w wysokości 15 euro za dzień, istnieje możliwość wypożyczenia motoroweru elektrycznego za 15 euro za dzień. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, łazienki z toaletą, kuchni oraz pokoju dziennego z jadalnią, w salonie znajduje się rozkładana sofa. Klimatyzacja, Wi-Fi, TV, mikrofalówka, kostkarka do lodu, suszarka do włosów, żelazko.

Czytaj więcej Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty

Rezerwacja jest możliwa po wpłaceniu przedpłaty w wysokości 30% całkowitej kwoty rachunku za apartament. Wejście do apartamentu w dniu rezerwacji od godziny 14:00, wyjście z apartamentu w dniu zawarcia umowy do godziny 10:00

Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji

Wejście do apartamentu w dniu rezerwacji od godziny 14:00, wyjście z apartamentu w dniu zawarcia umowy do godziny 10:00

Odległości
  • Morze 700 m
  • Plaża 700 m
  • Centrum 700 m
  • Sklep spożywczy 100 m
  • Restauracja 100 m
  • Lekarza 500 m
  • Apteka 1 km
  • Bank 400 m
  • Poczta 500 m
  • Stacja paliw 3 km
  • Dworzec autobusowy 2 km
Typ plaży
Piaszczysta
Żwirowa
Betonowa
Dodatkowa oferta

Przy apartamencie istnieje możliwość wypożyczenia samochodu elektrycznego „Clubcar” dla 4 do 6 osób, za który płaci się 15 euro za dzień użytkowania lub wypożyczenia skutera elektrycznego dla dwóch osób, który osiąga prędkość 55 km/h i zasięg 40 kilometrów na jednym ładowaniu, dodatkowo 15 euro za dzień wynajmu. - możliwość korzystania z pralki w cenie 5 euro za program prania. Apartament wyposażony jest w klimatyzację, wi-fi, TV, mikrofalówkę, suszarkę do włosów, żelazko, maszynę do lodu, przenośny głośnik.

Nasza lokalizacja
Pokaż zakwaterowanie w pobliżu Pokaż atrakcje w pobliżu Dom wakacyjny Žitna I był oglądany 0 razy od 22400
Branimir Leko Reklamodawca od 2022
Mówi:
Chorwacki
Niemcy
Formularz kontaktowy
Zawartość tego formularza zostanie wysłana bezpośrednio do reklamodawców e-mail. Jest używane tylko zapytać o rezerwację wymienionych nieruchomości. Każde inne zastosowanie stanowi nadużycie względem ApartamentyChorwacja.pl usługi
Interesujące miejsca w pobliżu Dom wakacyjny Žitna I
Opinie gości
D
Fantastyczny! 5/5
Dora Szombathely, Węgry
Pobyt w A4+1 , Sierpień 2022 | Mieszkanie na piętrze?

Czyste, schludne mieszkanie. W pełni wyposażony. Dobrze się bawiliśmy. Gorąco polecam wszystkim! Byliśmy z dwójką dzieci, oni też czuli się bardzo jak w domu! Jeśli znów przyjedziemy na wyspę VIR, to znów tu przyjedziemy!

Ocena jest przetłumaczona z węgierski - Pokaż oryginał
Polecam:
Aktywne wakacjeNocne życieLudzie szukający spokojuLudzie w podeszłym wiekuRodziny z dziećmiMiejsca
A
Fantastyczny! 5/5
Aleksandra Tarnowskie Góry , Polska
Pobyt w A4+1 , Czerwiec 2022 | Rewelacja!!

Rewelacyjny apartament .W pełni wyposażony w niezbędne przedmioty aby spędzić miło czas . Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Środki czystości oraz niezbędne środki higieny również dostępne . Woda i sok w lodowce na powitanie . Czyściutko nawet ręczniki ułożone na łóżkach jak w 5 gwiazdkowym hotelu . Największym zaskoczeniem dla nas był samochodzik typu Melex do naszej dyspozycji aby poruszać się po wyspie zupełnie za darmo. Dom idealny dla paczki przyjaciół z dziećmi .Cały tylko dla turystów . Polecam gorąco każdemu .Do każdej z plaży ok 5 min spacerkiem . Każdego dnia można jechać Melexem na inną cześć wyspy aby spędzić miło czas na plaży

Polecam:
Aktywne wakacje
Najnowsze ogłoszenia
Apartament Casa Stella Pazin, Istria
Apartament Horvat Vir, Chorwackie wyspy
Apartament Maja Selce, Kvarner
Apartamenty Seaview 11 Čiovo Okrug Gornji, Chorwackie wyspy