Więcej informacji na temat właściciela
Mówi:

Chorwacki

Angielski

Niemcy
Zapraszamy do naszego ośrodka :) Niewielkie miejsce z piękną przyrodą i czystym morzem, idealne na spokojny i relaksujący wypoczynek. Nasza rodzina zajmuje się wynajmem apartamentów od 40 lat, a zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze. Z niecierpliwością czekamy na Państwa przyjazd i zrobimy wszystko, aby Państwa wakacje spełniły Państwa oczekiwania, a nawet je przewyższyły :)
Szczegółowy opis
Dwa niedawno odnowione apartamenty w śródziemnomorskim kamiennym domu w centrum Rogoznicy, na półwyspie. Tylko 50 m od morza i nabrzeża. Dla gości, którzy chcą spędzić wakacje w tradycyjnym kamiennym domu śródziemnomorskim, blisko wszystkich udogodnień, jakie oferuje Rogoznica. Duży taras z widokiem na morze.
Czytaj więcej
Kwater
ID: 75124
A3
Apartament dla trzech osób (30 m2)
- Udogodnienia
- Dostępność
- Cennik
ID: 75123
A2+1
Apartament dla dwóch osób z dostawką (35 m2)
- Udogodnienia
- Dostępność
- Cennik
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Zameldowanie o godzinie 14:00. Wymeldowanie o godzinie 10:00.
Opłata jest wliczone w cenę.
Typ plaży

Żwirowa

Betonowa

Kamienista
Dodatkowa oferta
Zorganizowane wycieczki do Parku Narodowego Krka, Parku Narodowego Kornati, rafting na rzece Cetina, itp. www.odkryj-dalmację.hr
Nasza lokalizacja