Apartament Danijela I znajduje się w Puli na Istrii, około 1,8 km od amfiteatru w Puli i oferuje zakwaterowanie w pobliżu placu zabaw dla dzieci, ogrodu oraz bezpłatnego prywatnego parkingu, a także bezpłatnego WiFi. Apartament z widokiem na ogród obejmuje taras, część wypoczynkową, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem oraz łazienkę z bidetem. Goście mogą korzystać z płyty grzejnej i czajnika elektrycznego. Oferujemy wodę pitną i kawę oraz drinka powitalnego. Na terenie Apartamentu Danijela istnieje możliwość korzystania ze sprzętu do grillowania. Od budynku do katedry św. Eufemii oddalone jest od obiektu o 38 km, a muzeum MEMO – o 1,9 km. Najbliższe lotnisko, Pula, oddalone jest od apartamentu Danijela I o 6 km.
Czytaj więcej KwaterPłatność kartą lub przelewem na konto. W terminach, w których cena noclegu nie jest podana, odpowiemy na zapytanie. Jednorazowa opłata za sprzątanie wynosi 50,00 € Zameldowanie w godzinach 16:00 - 22:00 Wymeldowanie w godzinach 6:00 - 12:00 Kaucja w wysokości 200,00 € gotówką lub kartą po przyjeździe do zakwaterowanie. Jeżeli w budynku nie ma żadnych uszkodzeń, kaucja zostanie zwrócona najpóźniej w ciągu 48 godzin od wyjazdu.
Opłata jest wliczone w cenę.Płatność z góry, anulacja rezerwacji możliwa jest do 30 dni przed datą przyjazdu widniejącą na rezerwacji.