Trzy nowo wyremontowane apartamenty „Sita” znajdują się w Podstranie, tuż nad morzem. Ta nadmorska oaza, szczycąca się dziewiczymi plażami i krystalicznie czystym morzem, jest idealnym miejscem dla rodzin i wszystkich tych, którzy szukają spokojnej przystani w małym miasteczku z ekscytacją i bogactwem kulturowym pobliskiego Splitu. Każdy z naszych apartamentów emanuje przestronnością i komfortem, oferując dwie sypialnie, nowoczesną łazienkę, funkcjonalną kuchnię ze zintegrowanym salonem oraz prywatny balkon z widokiem na morze. Aby zapewnić niezakłócony wypoczynek, każdy apartament został starannie zaprojektowany i wyposażony w nowoczesne udogodnienia: klimatyzację, WiFi, telewizor. Parking znajduje się na terenie obiektu, a bliskość restauracji, sklepów, plaż żwirowych i boisk sportowych oferuje niezliczone możliwości zwiedzania i aktywnego wypoczynku.
Czytaj więcej Kwater- Przy dłuższym pobycie pościel zmieniana jest co 7 dni, a ręczniki w razie potrzeby częściej. - Dzienny czynsz, opłata klimatyczna, pościel, ręczniki, wyposażona kuchnia w niezbędne naczynia i akcesoria, zużycie wody, prądu i gazu, klimatyzacja, bezprzewodowy internet oraz miejsce parkingowe są wliczone w cenę pakietu. - Zaliczka wynosi 30% całkowitej ceny aranżacji. Zaliczka dokonywana jest poprzez wpłatę pieniędzy na konto bankowe. Pozostała część kwoty do pełnej ceny uzgodnionej umowy jest płatna po przyjeździe.
Opłata jest wliczone w cenę.Wyjątkowe okazje wymagają szczególnej uwagi, dlatego w apartamentach „Sita” jesteśmy gotowi wzbogacić Wasze chwile radości – czy to wesela, zaręczyny, rocznice czy uroczystości świąteczne typu Nowy Rok, Boże Narodzenie czy Wielkanoc – o wyjątkowe dekoracje, które umilą Państwa pobyt niezapomniany.
Doskonałe mieszkanie (nowe, w ładnym, cichym miejscu). Nicola i Claudia są wspaniałymi gospodarzami i zawsze dostępni w celu uzyskania wszelkich informacji. wszystkiego najlepszego.