Nowo wyremontowany dom rodzinny z 4 w pełni wyposażonymi luksusowymi apartamentami, w spokojnej części Pirovac. Wszystkie meble i wszystkie sprzęty są starannie dobierane tak, aby spełniały wysoki poziom i aby goście czuli się jak w domu. Odległość do centrum i plaży to około 5min spacerkiem, do pierwszego sklepu około 1min spacerkiem. W pobliżu znajdują się NP Krka, Vodice, Jezioro Vransko, Sibenik.
Czytaj więcej KwaterZaliczka jest wpłacana w wysokości ceny 2 noclegów. Czas przyjazdu/wyjazdu to 10h/16h, jednak jeśli apartament dzień przed/po nie jest wynajmowany możemy uzgodnić inny termin przyjazdu/wyjazdu.
Opłata nie wliczone w cenę. Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacjiGoście mają do dyspozycji dwa rowery w rozmiarze M i dwa rowery w rozmiarze L do kilkudniowego wypożyczenia (za dopłatą) lub do jednorazowego użytku (bezpłatnie). Każdy apartament posiada strzeżone miejsce parkingowe przed domem. Każdy apartament wyposażony jest w niezbędne zaplecze łazienkowe i kuchenne (mydło w płynie, żel pod prysznic, odświeżacz powietrza, papier toaletowy, tabletki do zmywarki, gąbka i płyn do mycia naczyń, oliwa z oliwek, przyprawy).
Apartament świetnie wyposażony. Duża lodówka, zmywarka, piekarnik oraz mikrofalówka + wszystko co potrzebne w kuchni Wygodne łóżka, czysto i schludnie. Gospodarze pomocni i bardzo mili. Świetny kontakt! Spokojna okolica i pyszne figi na wyciągnięcie ręki. Niespodzianka powitalna dla gości. Idealna baza wypadowa do Zadaru, Trogiru i Vodic czy na wycieczki na Kornati, Krka i inne. Polecam piękną wyspę Murter z cudowną plażą Riva Podvrške oddaloną o 25 min drogi samochodem. Polecam bardzo gorąco!