Opłata jest wliczone w cenę.
Byliśmy w apartamencie 1 w czerwcu 2024 r., a w apartamencie 1 i studiu (matka) we wrześniu. Jak zawsze, było naprawdę świetnie i mogę tylko powtórzyć swoje rekomendacje z 2018 roku aż do dziś. Po prostu fantastycznie, a „nasza rodzina Vrabac” niezwykle gościnna (jak zawsze). Po prostu je uwielbiamy. PS: Wrócimy w 2025 roku każdy na miesiąc.
Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, zawsze czyste i schludne. Spędzamy wakacje w Apartamentach Vrebac już od kilku lat i naprawdę nie mamy żadnych skarg. Gospodarze przesympatyczni i dostępni co roku. Za każde polecenie!
Myślę, że nie musimy dawać więcej recenzji. Myślę, że to mówi wszystko, że jeździmy do Nady i Borysa od 2018 roku. Były w czerwcu 2023 r. i teraz ponownie od końca sierpnia do końca września 2023 r „w moim drugim domu”, a moja mama była w kawalerce. Znów była bardzo podekscytowana i stwierdziła, że może zgodzić się jedynie z recenzjami z lat 2018, 2019, 2021, 2022 i 2023. Jak powiedziałem, obecnie uważamy to za „część inwentarza”. Wielkiej przyjaźni, która rozwinęła się między nami a rodziną Nady, nie można uważać za oczywistość. Będziemy je nadal „pielęgnować i opiekować się nimi”. Zawsze miło jest tam być. Nadal uważam, że to naprawdę fantastyczne, a także najlepsza gościnność (zawsze są rozpieszczani jedzeniem i piciem itp.), jakiej kiedykolwiek miałem przyjemność doświadczyć. Mogę tylko powtarzać raz za razem; wrócimy!
Mieszkanie jest nowoczesne, stylowo urządzone, przestronne, czyste i zadbane, taras jest duży i praktycznie cały dzień w cieniu... ma wszystko co potrzeba do udanego wypoczynku Właściciel jest niezwykle miłą osobą i jest zawsze do Państwa dyspozycji we wszystkim, czego potrzebujesz Kontynuujemy naszą tradycję spędzania tu wakacji również w przyszłym roku
Doskonałe mieszkanie, ma absolutnie wszystko, czego potrzeba do przyjemnego wypoczynku. Czyste, nowocześnie urządzone i doskonale wyposażone. Przyjeżdżamy też za rok!
Przyjeżdżamy do Nady i Borysa drugi rok z rzędu, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, porządku i serdeczności przemiłych gospodarzy. Wszystko pięknie, nowocześnie i gustownie urządzone (gospodarze mają wyczucie wszystkiego co potrzebne i potrzebne na wakacjach). Wszystko jest super na piątkę, bez jednej skargi. Polecamy go wszystkim, którzy pragną czystego morza, dostępnych plaż i spacerów, na ile dusza zapragnie. Pakoštane, piękna mała miejscowość z cudownymi luksusowymi baldachimami pachnących jałowców i zielenią ogólną, cudowne ogrody mieszkańców, którzy uprawiają własne warzywa i owoce - tak trzymać. Jedynym zarzutem jest to, że nie wystarczy kupić różnych świeżych ryb adriatyckich (nie importowanych!). Katica i Zdravko, Zagrzeb
Wróciliśmy „w moim drugim domu” w czerwcu 2022 roku, a moja mama była w kawalerce. Była również bardzo podekscytowana i powiedziała, że może zgodzić się tylko z recenzjami z 2018, 2019 i 2021 roku. Ponieważ teraz patrzymy na siebie „w ramach inwentarza” i rozwinęła się wspaniała przyjaźń, ponownie byliśmy z Nadą i jej rodziną we wrześniu 2022 i ponownie w czerwcu 2023. Nadal uważam, że to super fantastyczne, plus najlepsza gościnność (zawsze rozpieszczana jedzeniem i piciem itp.), jaką kiedykolwiek miałem przywilej znać. Mogę tylko powiedzieć raz po raz; wrócimy!
Już w 2020 roku wszystko było tu i ówdzie idealnie, w tym roku znów spędziliśmy dobre 3 tygodnie. Nie żałowaliśmy! I wrócimy w 2022 roku.
Byliśmy tu już trzeci raz w tym roku (niestety nie było to możliwe w 2020 roku ze względu na C19). Mogę tylko powtórzyć moje wpisy z 2018 i 2019 roku i tylko powiedzieć, że w międzyczasie rozwinęła się wielka przyjaźń. Tymczasem znam też dwa pozostałe apartamenty i polecam je tak samo jak nasze. Podziękowania dla Nady i Borisa oraz rodziny za wspaniały pobyt i gościnność.
Mogę tylko powtórzyć mój wpis z 2018 roku! Lepszego miejsca na nocleg i milszego właściciela nie mogliśmy znaleźć i jesteśmy zadowoleni! Dlatego byliśmy tam trzy tygodnie w tym roku i nie żałujemy ani sekundy!
Były w Pakostane w sierpniu 2018. Możemy zgodzić się tylko z oceną Larisa z Hamburga. Samo powitanie od rodziny po przyjeździe było tak wspaniałe i piękne - z napojami. Kawa - i tak ciepła, że tak naprawdę nie ma na to słów. Mieszkanie jest urządzone z taką miłością i sercem - całkowicie nowoczesne, wszystko czego potrzebujesz, nawet z telewizorem w języku niemieckim - od razu poczuliśmy się wyjątkowo komfortowo. Zaoferowano nam nawet osobiste rowery od rodziny, jeśli chcieliśmy zrobić wycieczkę. Tak kochany, miły, przyjazny i pomocny właściciel, którego nigdy nie mieliśmy. Cała rodzina jest po prostu świetna! A te dwa tygodnie były zdecydowanie za krótkie, więc w każdym razie chcemy wrócić. Możemy w 100% polecić mieszkanie. Do miejsca Pakostane: piękne małe miejsce, sklepy, rynki, banki, wszystko dostępne; wszystko w odległości krótkiego spaceru; kilka plaż: mimo wielu turystów dość miejsc - także zacienionych. Tylko minus do plaż: WC może być więcej.
Cześć! Na początku lipca 2018 r. Byliśmy w Pakoštane! Ale nie tylko wieś, ale także ten wspaniały apartament, który naprawdę nam się podobał! To było takie piękne, nowoczesne mieszkanie z bardzo ładnym i niezwykle czystym wystrojem! Czujesz się jak w domu w mieszkaniu! Serdecznie dziękujemy właścicielom i ich bliskim !!! Są to bardzo sympatyczni i mili ludzie! Zawsze życzy się tak wielkiej chęci! Nasze wakacje z tobą były po prostu idealne! Z, procent rekomendacji! dziękuję
Bez żadnych zastrzeżeń od odbioru do końca. Apartamenty są nowe, piękne, najlepsze, a personel uprzejmy i hojny. Zdecydowanie polecam każdemu! :)
Każdy komplement dla personelu, bardzo miły i gościnny, zawsze na twoje pytania, Cieszę się, że cię pozdrawiam i czekam na nowe letnie wakacje z tobą
To było niesamowite wakacje i miło było cię spotkałem wszystko! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jeszcze raz, w ciągu kilku tygodni.
Personel jest doskonały i zawsze do pytania. Dziekuje bardzo za wszystko. Do zobaczenia wkrótce.
Dodatkowe wszystkich. Personel był bardzo miły :) Dziękujemy i do zobaczenia Pozdrowienia!