Romantyczne, schludne i wygodne Apartamenty Gligora, w centrum miasta Pag, ale w spokojnej okolicy, 5 minut spacerem od wszystkiego (plaża, sklep, restauracja...). W naszych 5 apartamentach oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do dobrego wypoczynku (wyposażona kuchnia, klimatyzacja, Wi-Fi, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, pościel, ręczniki, grill, zadaszony parking przed domem). Jesteśmy elastyczni co do cen. Zapraszamy do kontaktu, a my wszystko zorganizujemy, bo gość jest zawsze na pierwszym miejscu. Powitanie!
Czytaj więcej KwaterRezerwacja następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 20% całkowitej kwoty. Pozostała część kwoty płatna gotówką po przyjeździe. Przyjazd: po godzinie 14:00 Wyjazd: do godziny 10:00
Opłata jest wliczone w cenę. Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacjiMimo, że byliśmy tam bardzo krótko, pozostało to w naszych miłych wspomnieniach zostań tutaj. Czysto, schludnie, a Pani Martina jest bardzo miła Na pewno chcemy tam wrócić za rok
Bardzo miły pobyt i super widok z balkonu. Wszystko czego potrzebujesz, wyposażona kuchnia, zmywarka, duża lodówka z zamrażalnikiem, klimatyzacja, stół do jedzenia, okiennice na upały. Martina świetnie mówi po angielsku i rozumie też polski, Polecamy i miło wspominamy
Dobry gospodarz i wszystko jest blisko. Dobra atmosfera. Gospodyni bardzo miła i wszelkie zalecenia. Zrobimy to ponownie w przyszłym roku. Do centrum blisko, na plażę, wszystko tak jak było powiedziane. Wszystkie pochwały i rekomendacje.
Zatrzymaliśmy się na 7 dni (ja i dwójka małych dzieci App 2+1) i mogę powiedzieć, że było naprawdę cudownie, wszyscy za każde polecenie. Właściciel jest miły i uczynny, mieszkanie jest w dobrej lokalizacji, wszystko jest naprawdę w zasięgu ręki. Grupa, którą poznaliśmy, która również przebywała w tym samym czasie co my, to turyści z Polski i mogę powiedzieć, że lepszej grupy znajomych nie mogliśmy sobie wymarzyć. Przesyłam im też wielkie pozdrowienie. Dziękuję Ci.
Super apartament położony blisko centrum, właścicielka, sympatyczna i pomocna. Nasza grupa liczyła 14 osób i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Apartament będziemy polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiam.
Byliśmy z dziećmi latem 2020. Przemiła właścicielka. Pomocna i zaangażowana. Pokoje zadbane i czyste. Fajnie położony dom na górce ( z wyższych pięter jest śliczny widok na zatokę).
Apartament świetnie wyposażony, bardzo ładny (w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach) i czysty. Właścicielka jest przecudowna i bardzo sympatyczna. Wszędzie blisko, można dojść na pieszo do plaży, sklepu czy centrum.
Świetne mieszkanie, ma wszystko, czego potrzebujesz. Gospodarze są wspaniali i zawsze dostępni. W tym roku jesteśmy tu po raz trzeci i na pewno wrócimy.
Mocno polecam kwatera czysta zadbana, wyposażeni nowe, centrum miasta 10 min, plaża w centrum 10 min, duży sklep 15 min, plaże mniej publiczne około 10 min samochodem. Przyjaźni sąsiedzi. Gorąca polecam
Ładne i zadbane mieszkanie, dobrze wyposażone. Przyjazny właściciel!
Polecam ten apartament. To było ładne i czyste, bardzo dobrze wyposażone i w dobrej lokalizacji. Przyjazny i pomocny właściciel.
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Byliście naprawdę wspaniałymi gośćmi, przyzwoitymi, drogimi i zadbanymi.