Apartamenty "Silvana" (cztery apartamenty i studio) znajdują się w centrum Makarskiej, zaledwie 80 metrów od miejskiej piaszczystej plaży, do której dostęp jest bezpłatny. Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w kuchnię, jadalnię, internet WiFi, telewizję satelitarną oraz balkon czyli taras, ogródek pod koronami dalmatyńskich drzew i pachnący śródziemnomorskimi ziołami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w centralne ogrzewanie i klimatyzację. Nadają się również do turystyki zimowej. Woda w domu we wszystkich kranach jest zdatna do picia. Wszystkie apartamenty posiadają prywatny parking. App 4+2, 2 x App 2+2, App 4+ 1 i Studio zostały całkowicie odnowione i wyposażone w nowy sprzęt.
Czytaj więcej KwaterWizytę uważa się za zarezerwowaną po wpłaceniu zaliczki w wysokości 30%. Płatności dokonywane są na rachunek bankowy. Reszta pieniędzy jest płatna po przyjeździe. Dojazd do apartamentów od godziny 13:00. Czas wyjazdu do godziny 9:00.
Opłata jest wliczone w cenę.Apartamenty "Silvana" zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie centrum odnowy biologicznej (basen, fitness...) i kortu tenisowego. Gospodarze pośredniczą w organizacji wycieczek na górę Biokovo i pobliskie wyspy, chętnie udzielają wszelkich informacji na temat paralotniarstwa, raftingu, wynajmu rowerów i łodzi oraz innych udogodnień.
Mieszkanie jest wygodne, wyposażone we wszystko, co potrzebne na wakacjach. Wspaniała lokalizacja, mili właściciele, wszystko super. Wszystkie rekomendacje dotyczące tego zakwaterowania.
Chcieliśmy zarezerwować ten apartament już od kilku sezonów, ale niestety nie mieliśmy czasu. W tym roku mieliśmy szczęście i zatrzymaliśmy się w jednym z tych apartamentów. Naprawdę nam się podobało. Właściciel jest gościnny, lokalizacja jest doskonała. Mieszkanie jest czyste i wyposażone w wygodne łóżka, na których śpi się jak dziecko.
Obiekt czysty i schludny, dobrze wyposażony i w doskonałej lokalizacji. Gospodarze są przyjaźni i gotowi do pomocy. Wszystkie rekomendacje dotyczące tego zakwaterowania.