Zapraszamy do w pełni i nowocześnie wyposażonych nowo wybudowanych apartamentów w Biogradzie na Moru dla 2, 3, 4 i więcej osób. Budynek znajduje się w pierwszej strefie (cicha ulica) zaledwie 500 m od głównej plaży miejskiej Drazicy iw tej samej odległości od centrum miasta i dworca autobusowego. Bezpłatne korzystanie z basenu w obiekcie dla pełnego przeżycia wakacji letnich. Obiekt oferuje wszystkim gościom miejsce parkingowe, wi-fi, basen, a każdy apartament wyposażony jest w oddzielną łazienkę, kuchnię, balkon, klimatyzację i telewizję satelitarną.
Czytaj więcej KwaterW przypadku rezerwacji w naszym obiekcie należy skontaktować się z nami mailowo/telefonicznie w celu ustalenia wolnego terminu. Następnie wpłacasz zaliczkę w wysokości 30% ceny całkowitej na nasze konto, a resztę kwoty płacisz po przyjeździe do obiektu. Zameldowanie odbywa się od godziny 14:00 po południu i wymeldowanie do godziny 9:00 rano dla wszystkich gości obiektu. W budynku obowiązują zasady ciszy od 23:00 do 7:00 rano.
Opłata jest wliczone w cenę.Jeśli obecna sytuacja spowodowana pandemią wirusa Covid19 uniemożliwi Twój przyjazd lub wystąpi inna siła wyższa (śmierć, choroba itp.) jesteśmy gotowi zwrócić wpłaconą zaliczkę.